Aktualności

Czas grzybobrania kojarzy nam się przede wszystkim z wczesnojesiennymi dniami, gdy miły dla uszu szelest opadłych liści dociera do nich spod naszych nóg. O tej porze roku amatorzy tego bezpośredniego kontaktu z przyrodą licznie odwiedzają leśne ostępy, aby ze wzrokiem wbitym w ziemię szukać grzybowych trofeów.

Żubry ONLINE

Białowieskie żubry na żywo dzięki transmisji Lasów Państwowych.

Przetargi, zamówienia, zarządzenia

Zarządzenia i decyzje - publikacja tymczasowa związana ze zmianami w Biuletynie Informacji Publicznej.

Oferta łowiecka

Ośrodek Hodowli Zwierzyny - Nadleśnictwo Browsk organizuje polowania zarówno dla myśliwych krajowych i zagranicznych.

Zagrożenie pożarowe

Jednostki organizacyjne Lasów Państwowych codziennie określają stopnie zagrożenia pożarowego lasu dla 42 stref prognostycznych nie obejmujących obszarów górskich.

Zakazy wstępu do lasu

Lasy Państwowe są dostępne dla wszystkich - gwarantuje to ustawa o lasach. Jednak w szczególnych przypadkach nadleśniczy może wprowadzić okresowy zakaz wstępu do lasu na administrowanym przez nadleśnictwo terenie. Zawsze robi to, aby chronić przyrodę lub zapewnić bezpieczeństwo ludziom.

Udostępnione drogi leśne

Zarządzenie nr 24/2023 Nadleśniczego Nadleśnictwa Browsk w Gruszkach z dnia 09.08.2023 r w sprawie korzystania z dróg leśnych udostępnionych do ruchu publicznego dla pojazdów silnikowych, zaprzęgowych i motorowerów na terenie Nadleśnictwa Browsk w Gruszkach.