Aktualności Aktualności

SIATKARSKI PUCHAR DYREKTORA RDLP W BIAŁYMSTOKU JEST NASZ!

W sobotę 27 maja 2017 r. w Siemiatyczach odbył się XIII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku, który wygrała drużyna naszego nadleśnictwa!

W zawodach wzięło udział 17 drużyn z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku. Uroczyste rozpoczęcie odbyło się o 9:00, a ostatni mecz finałowy o 20:00. Pomimo dużego zmęczenia wszystkich uczestników, poziom sportowy zawodów był na naprawdę wysoki. Drużyny biorące udział w turnieju były podzielone na 4 grupy, z czego trzy liczyły po cztery zespoły, a jedna pięć – akurat była to grupa, w której znajdowała się drużyna naszego nadleśnictwa.

Po fazie grupowej i meczach z drużynami nadleśnictw: Supraśl, Gołdap, Knyszyn, oraz Pomorze, dotarliśmy do ćwierćfinału. Zmierzyliśmy się z zespołem Nadleśnictwa Łomża i wygraliśmy ten wyrównany mecz. Kolejne zwycięstwo wywalczyliśmy po zaciekłym meczu z gospodarzami turnieju – reprezentacją Nadleśnictwa Nurzec. Pomimo olbrzymiego zmęczenia, ekipa z naszego Nadleśnictwa pokonała także drużynę Nadleśnictwa Czerwony Dwór w finale. Trzecie miejsce zajęła drużyna Nadleśnictwa Nurzec – gratulujemy!

Podczas uroczystej ceremonii zamknięcia turnieju, puchar wręczał Pan Andrzej Gołembiewski – Zastępca Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku  w asyście Wicestarosty Powiatu Siemiatyckiego Pana Marka Bobla i nadleśniczego Nadleśnictwa Nurzec Pana Eugeniusza Chursowicza. Ale na tym nie koniec nagród dla naszych zawodników! Najlepszym zawodnikiem turnieju (MVP) został Andrzej Ignaciuk, podleśniczy leśnictwa Lewkowo, a nasz inżynier nadzoru Wojciech Niedzielski dostał tytuł  z najstarszego zawodnika!

Serdecznie dziękujemy organizatorom, sędziom, opiece medycznej i naszym kolegom z innych drużyn za tak miły i wyjątkowy dla nas dzień! Do zobaczenia za rok!